علاقمندان

 

هرگونه سوالی درباره محصولات ما دارید را می توانید باما درمیان بگذارید.

تلفن همراه : 09133152190

09133105038

تلفن کارگاه:03133866891

فاکس: 03133872801

همچنین می توانید پرسشهای خود را از طریق فرم سایت به ما ارسال کنید

 

 

 

     شرکت پیمان اتصال اسپادانا در سال 1380 فعالیت خود را بعنوان اولین تولید کننده دستگاه های اتصال ورقهای فلزی به روش سرد (Clinching) در ایران آغاز نمود.
     این شرکت در سال 1386 با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات خود را به تولید انبوه رسانیده و در ایران عرضه نموده است و به خاطر صرفه جویی در انرژی و رعایت مسائل زیست محیطی ، با رسیدن به کیفیت مطلوب و توانایی عملکرد بسیار بالا نسبت به روش های دیگر، با استقبال خوب تولید کنندگان مواجه گردیده است.           
     هم اکنون این شرکت تولید کننده دستگاهها و قالبهای Clinching با تنوعی گسترده میباشد که به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب و جلب رضایت مشتریان توانسته بخوبی به وظیفه ملی خود عمل نماید.   
     این شرکت برای حفظ روند دائمی کیفیت تولید ، مبادرت به اسقرار نظام کیفیت نموده و در این زمینه بسیار معتقد است و آن را جزء راهکارهای پیشرفت و توسعه خود می داند.
    با توجه به این که سیاست کلی شرکت بر اساس مشتری مداری و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا می باشد ،خود را متعهد می داند که با توکل به خداوند و بکارگیری نیروی انسانی متعهد و متخصص در راستای رشد و ارتقاء جامعه ایرانی از هیچ تلاشی فروگذار ننماید.
  • اتصال ورقهای فلزی با فناوری اتصال سرد

  • جایگزینی مناسب برای نقطه جوش و میخ پرچ