علاقمندان

 

هرگونه سوالی درباره محصولات ما دارید را می توانید باما درمیان بگذارید.

تلفن همراه : 09133152190

09133105038

تلفن کارگاه:03133866891

فاکس: 03133872801

همچنین می توانید پرسشهای خود را از طریق فرم سایت به ما ارسال کنید

 

 

Rectongular joining systems Rectongular joining systems
روش اتصال سرد شامل اکستروژن و فرم دهی فلز می باشد. در این روش ورقهایی از جنس آلومینیوم ، برنج ، مس و ورقهای روکش کاری شده ( رنگی ) را نیز می توان به یکدیگر متصل نمود. رنج ضخامت این روش از 0.2 تا 8 میلی متر می باشد.
در اتصال فلزات به روش سرد، مواد مختلف در یکدیگر قفل شده و حالت اتصال را به وجود می آورد. این عمل بدون آسیب دیدگی ورق انجام می شود. لذا در قیاس با روشهای دیگر از جمله نقطه جوش دارای اتصال قوی تر می باشد و هیچ گونه تمرکز تنشی وجود ندارد.
میزان قدرت اتصال ارتباط مستقیم با ( جنس ورقها ، ضخامت ورق ها ، قطر دکمه ایجاد شده ) دارد.
استفاده از تکنولوژی اتصال سرد در صنایع اتومبیل سازی علاوه بر تامین مزایای اقتصادی ، ایمینی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد به طوری که از نظر ظرفیت تحمل بارهای دینامیکی بالا ( به دلیل نبودن تمرکز تنش ) نسبت به نقطه جوش ارجح می باشد.
موارد استفده عمده دیگر این روش در صنایع اوازم خانگی از جممله لباس شویی ، اجاق گاز ، یخچال ، آب گرمکن و ... ( به دلیل پوشش محافظ از خوردگی در محل اتصال ، زیبایی و استحکام ) می باشد.
 

اتصال گرد

Rectongular joining systems

اتصال مستطیل شکل

اتصال گرد ، نوع  قفل حلقوی می باشد که توسط پروسه کشش به وجود می آید. به صورتی که به شکل یک cup بوده و از کف این cup در کل محیط (360 درجه ) با یکدیگر قفل می شوند. اتصال مستطیلی شکل  فرم اتصالی است که با ضربه به دو طرف فلزات ایجاد شده و فرم دهی آن از طریق ضخامت و افزایش عرض به شکل یک قفل انجام می شود.

Rectongular joining systems